Antikvariát U Kalicha

Zásilky v minimální hodnotě 550 Kč (při platbě na účet) zasíláme zdarma.

O prodejci

Jsme malý antikvariát na malém městě. Zaměřujeme se především na literární vědu, historii a filosofii. Máme co nabídnout i z jiných oborů společenských věd. Zvláštní péči pak věnujeme výběru knih poezie a krásné literatury. Chcete-li nás navštívit na naší adrese v Přibyslavi, v klidné, odlehlé části náměstí, dejte nám prosím nejdříve vědět – telefonicky (705 406 196) nebo emailem (kramek1@antikvariatukalicha.cz). Nemáme pravidelnou otevírací dobu, v obchodě trávíme dopoledne, dlouhé večery podle toho, jak se nám to zrovna hodí (ovšem dokážeme se přizpůsobit i speciálním požadavkům.

Pokud si e-shopu vyberete některou z knih a budete si ji chtít lépe prohlédnout přímo na své obrazovce, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám pořídíme více fotografií dokumentujících fyzický stav svazku.

Čtenářům filosofických spisů nabízíme možnost doplnit objednávku o knihy z produkce nakladatelství Herrmann a synové. Máte-li zájem zaslat vše v jednom balíku a ušetřit na poštovném, dejte nám vědět prostřednictvím mailu anebo svůj požadavek vepište do poznámky v objednávkovém formuláři. Herrmannovy knihy můžete vybírat zde: www.synove.cz.